info@nemovweb.ir 09022757590 نمووب

طراحی وب سایت نمووب

وبسایت دفتر کار یا فروشگاه مجازی شماست؛ توانمندی بینظیر وبسایت  که در طول 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سازمان، خدمات و محصولات شما را به مخاطبان کسب و کارتان معرفی می نماید. نمووب هر آنچه برای راه اندازی و توسعه کسب کار دیجیتال خود نیاز دارید را برایتان فراهم نموده است. 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

وبسایت شرکتی

وبسایت شرکتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت فروشگاهی

امروزه با روی کار آمدن بازار های مدرن و خرید و فروش های غیرحضوری تنها راه افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر، راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه اینترنتی فروشگاهی است که از طریق اینترنت و وب سایت محصولات و خدمات خود را ارائه می‌دهد و اجناس و خدمات مختلف را برای فروش در آن معرفی می کند .مشتریان پس از ورود به این وب سایت ها کالاهای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش می‌دهند.

در مرحله بعدی روش‌های پرداخت و نحوه ارسال یا دریافت را انتخاب کرده و پس از تایید سفارش موردنظر خود را درب منزل دریافت می‌کنند. یکی از مزایای بسیار مهم فروشگاه های اینترنتی فعالیت 24 ساعته آنها در 7 روز هفته می باشد ومشتریان بدون مراجعه به فروشگاه می توانند تمام محصولات را با جزئیاتشان مشاهده کنند و از نظرات سایر خریداران نیز بهرمند شوند.

بیشتر بخوانید
طراحی وبسایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

با گسترش دنیای ارتباطات از طریق اینترنت، نیاز به داشتن یک وب سایت اختصاصی برای شرکت ها بیش از پیش احساس می شود. سایت‌های شرکتی معمولا برای ارائه نمونه محصولات و خدمات شرکت ها استفاده می‌شوند و هدف از آن معرفی نمونه محصولات شرکت و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد.
در سایت های شرکتی علاوه بر بخش معرفی محصولات و خدمات شرکت، بخش پروژه های انجام شده توسط شرکت نیز به چشم می خورد. اما یکی از قسمت‌های مهم سایت‌های شرکتی بخش درباره ما است که در آن رزومه شرکت که شامل اطلاعاتی نظیر سال تأسیس، نام بنیان گذار، تکنولوژی های استفاده شده در محصول و ... در آن قرار می‌گیرد. اعتبار بیشتر شرکت، تعامل با مشتریان بدون محدودیت جغرافیایی، مقرون به صرفه بودن، پاسخگویی به نیاز مشتری به صورت شبانه روزی و افزایش فروش و بهبود بازاریابی از مزایای سایت شرکت بشمار می آیند.

بیشتر بخوانید
طراحی وب سایت چند زبانه

طراحی وب سایت چند زبانه

یکی از اصول مهم طراحی سایت چند زبانه توجه به نیاز های کسب و کار است. برای مثال باید دقت داشته باشید که کسب و کار شما برای مردمان کدام نقطه دنیا حایز اهمیت است و یا بازار صادرات کدام کشورها هدف فروش شما است. زمینه گسترش روابط تجاری و ارتباطات بین المللی از طریق طراحی سایت چند زبانه فراهم شده و بستری برای عرضه محصولات یا خدمات شما به اقصی نقاط دنیا ایجاد می گردد.
طراحی سایت چند زبانه یکی از اقدامات بسیار مهم در فروش و بازاریابی دیجیتالی می باشد، در صورتی که سازمان یا کمپانی شما استراتژی فروش و برنامه تعاملات بین المللی را دارد و با کاربران غیرفارسی زبان در ارتباط است وب سایت شما می بایست برای مخاطبان خارجی قابل استفاده باشد. ایجاد زمینه های تجارت الکترونیک با سایر کشورها، توسط طراحی سایت چند زبانه مقدور است.

بیشتر بخوانید

پروژه های طراحی وب سایت

طراحی وب سایت عطر ریحان دراصفهان

آموزشگاه تغذیه عطر ریحان

طراحی وب سایت باتیس یزد در یزد

شرکت مهندسی باتیس یزد

طراحی وب سایت پایا بتن یزد در یزد

شرکت پایابتن یزد

طراحی وب سایت زرین نورد در شهرضا اصفهان

صنایع مفتولی زرین نورد

طراحی وب سایت طرح گراد در بهارستان اصفهان

شرکت مهندسی طرح گراد سپاهان

طراحی وب سایت آموزشگاهی آذین حساب دراصفهان

آموزشگاه حسابداری آذین حساب

طراحی وب سایت شرکتی کیمیا سبز در دهاقان اصفهان

کلینیک گیاه پزشکی کیمای سبز

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی کیا پلی پایپ در اصفهان

فروشگاه کیا پلی پایپ

طراحی وب سایت کیا پلیمر آروند دراصفهان

شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند

طراحی وب سایت چند زبانه صادرات دراصفهان

صادرات محصولات کشاورزی پارسیان

ما می‌توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک‌ترین مسیر را برای هوشمندسازی کسب و کار شما تدوین نماییم.وبسایت در حال بروزرسانی می باشد
مشاوره از طریق واتساپ

honor honor honor

1400 1401 | کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت نمووب محفوظ می باشد