info@nemovweb.ir 09022757590 نمووب

طراحی وب سایت نمووب

وبسایت دفتر کار یا فروشگاه مجازی شماست؛ توانمندی بینظیر وبسایت  که در طول 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سازمان، خدمات و محصولات شما را به مخاطبان کسب و کارتان معرفی می نماید. نمووب هر آنچه برای راه اندازی و توسعه کسب کار دیجیتال خود نیاز دارید را برایتان فراهم نموده است. 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

وبسایت شرکتی

وبسایت شرکتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشنده شبانه روزی

امروزه با روی کار آمدن بازار های مدرن و خرید و فروش های غیرحضوری تنها راه افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر، راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. وب سایت فروشگاهی یا همان فروشگاه اینترنتی وب سایتی است که از طریق اینترنت محصولات و خدمات خود را معرفی می‌کند و مشتری قادر به مشاهده و آنالیز آن می‌باشد. پس از آن محصول خود و روش پرداخت هزینه و دریافت محصول را انتخاب و آن را سفارش می‌دهد. مبلغ کالا را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی می‌پردازد و این مبلغ به حساب صاحب فروشگاه اینترنتی به طور مستقیم واریز می‌شود. همه این فرایند به صورت 24 ساعته در طول 7 روز هفته اتفاق می‌افتد؛ بدون آنکه فروشنده وقتی برای اقناع مشتری صرف کرده باشد. 

در واقع یکی از ساده ترین و به صرفه‌ترین راه‌ها برای افزایش وجذب مشتری داشتن یک وب سایت فروشگاهی می‌باشد. با طراحی یک وب سایت فروشگاهی از هزینه‌های گزاف تأسیس یک فروشگاه فیزیکی رهایی می‌یابید؛ اما به همان میزان و یا حتی بیشتر از آن فروش دارید و می‌توانید کسب درآمد کنید.

بیشتر بخوانید
طراحی وبسایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

با گسترش دنیای ارتباطات از طریق اینترنت، نیاز به داشتن یک وب سایت اختصاصی برای شرکت ها بیش از پیش احساس می شود. سایت‌های شرکتی معمولا برای ارائه نمونه محصولات و خدمات شرکت ها استفاده می‌شوند و هدف از آن معرفی نمونه محصولات شرکت و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد.
در سایت های شرکتی علاوه بر بخش معرفی محصولات و خدمات شرکت، بخش پروژه های انجام شده توسط شرکت نیز به چشم می خورد. اما یکی از قسمت‌های مهم سایت‌های شرکتی بخش درباره ما است که در آن رزومه شرکت که شامل اطلاعاتی نظیر سال تأسیس، نام بنیان گذار، تکنولوژی های استفاده شده در محصول و ... در آن قرار می‌گیرد. اعتبار بیشتر شرکت، تعامل با مشتریان بدون محدودیت جغرافیایی، مقرون به صرفه بودن، پاسخگویی به نیاز مشتری به صورت شبانه روزی و افزایش فروش و بهبود بازاریابی از مزایای سایت شرکت بشمار می آیند.

بیشتر بخوانید
طراحی وب سایت چند زبانه

طراحی وب سایت چند زبانه

داشتن وبسایت چند زبانه یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه­ها برای معرفی خود، مجموعه، محصولات و خدمات شما در سطح جهان می­‌باشد. اگر قصد دارید شرکت و محصولات و خدمات خود را در آن سوی مرزها و کشور های غیر فارسی زبان معرفی کنید؛ داشتن یک وب سایت چند زبانه که توسط تیم حرفه ای نمووب طراحی شده، یکی از پیش نیاز های شما می­‌باشد.

منظور از وب سایت چند زبانه، سایتی است که محتوای آن دارای بیش از یک زبان باشد و زبان های دیگر را در بر گیرد.

وب سایت چند زبانه همچون یک دفتر کار فیزیکی و فعال در آن کشور است و به صاحبان کسب­‌وکار و مشاغل در افزایش فروش و توسعه­‌ی تجارت و صادرات کمک می‌کند.

ما مفتخریم با طراحی وب سایت های چند زبانه و سرویس دهی به مشتریان نمووب سهم اندکی در برقراری ارتباط با آن سوی مرزها و گسترش تجارت بین­‌المللی و صادرات کشور داشته باشیم.

همچنان تیم نمووب آماده ارائه بروز ترین وب سایت های چند زبانه به مشتریانی که قصد توسعه کسب­‌وکار خود در سطح جهان را دارند؛ می‌باشد. وقت آن رسیده از این بستر استفاده کنید و با طراحی وب سایت چند زبانه کسب­‌وکار خود را جهانی کنید.

 

 

بیشتر بخوانید

پروژه های طراحی وب سایت

طراحی وب سایت عطر ریحان دراصفهان

آموزشگاه تغذیه عطر ریحان

طراحی وب سایت باتیس یزد در یزد

شرکت مهندسی باتیس یزد

طراحی وب سایت پایا بتن یزد در یزد

شرکت پایابتن یزد

طراحی وب سایت زرین نورد در شهرضا اصفهان

صنایع مفتولی زرین نورد

طراحی وب سایت طرح گراد در بهارستان اصفهان

شرکت مهندسی طرح گراد سپاهان

طراحی وب سایت آموزشگاهی آذین حساب دراصفهان

آموزشگاه حسابداری آذین حساب

طراحی وب سایت شرکتی کیمیا سبز در دهاقان اصفهان

کلینیک گیاه پزشکی کیمای سبز

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی کیا پلی پایپ در اصفهان

فروشگاه کیا پلی پایپ

طراحی وب سایت کیا پلیمر آروند دراصفهان

شرکت تعاونی کیا پلیمر آروند

طراحی وب سایت چند زبانه صادرات دراصفهان

صادرات محصولات کشاورزی پارسیان

ما می‌توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک‌ترین مسیر را برای هوشمندسازی کسب و کار شما تدوین نماییم.وبسایت در حال بروزرسانی می باشد
مشاوره از طریق واتساپ

honor honor honor

1400 1401 | کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت نمووب محفوظ می باشد