پنل مشتریان
پنل مشتریان info@nemovweb.ir 09022757590 نمووب

دیجیتال مارکتینگ نمووب

نمووب هرآنچه یک کسب و کار برای فعالیت در فضای دیجیتال و بهبود آن نیاز دارد، از صفر تا صد، در قالب خدماتی همچون طراحی وب سایت، تولید محتوا و سئو، سوشال مدیا و اینفلوئنسر، ارائه پکیج های بازاریابی آنلاین نظیر: بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ، سوشال مدیا مارکتینگ، بازاریابی از طریق موتورهای جستجو، انفلوئنسر مارکتینگ، بازاریابی کلیکی، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و ... را فراهم نموده است.
امروزه مهمترین هدف هر کسب و کاری، افزایش میزان فروش آن کسب و کار است. همه ما می دانیم بازاریابی و فروش از عوامل کلیدی در موفقیت سازمان ها می باشد. گسترش فعالیت کسب و کارها در فضای دیجیتال و رونق گرفتن دیجیتال مارکتینگ، علاوه بر برندینگ، در بیان توانمندی ها، میزان فروش محصولات و معرفی خدمات سازمان ها ، تاثیر بسزایی داشته است.

تولید محتوا | Content Production

تولید محتوا

Content Production

سئو | Search Engine Optimization Seo

سئو

Search Engine Optimization SEO

بازاریابی محتوا | Content Marketing

بازاریابی محتوا

Content Marketing

بازاریابی در شبکه های اجتماعی | Social Media Marketing

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

Social Media Marketing SMM

مدیریت شبکه های اجتماعی | Social Media Management

مدیریت شبکه های اجتماعی

Social Media Management

کمپین تبلیغاتی | Advertising Camping

کمپین تبلیغاتی

Advertising Campaing

ایمیل مارکتینگ | Email Marketing

ایمیل مارکتینگ

Email Marketing

بازاریابی کلیکی | Clik Marketing

بازاریابی کلیکی

Click Marketing

بازاریابی درون گرا | Inbound Marketing

بازاریابی درونگرا

Inbound Marketing

محوریت اصلی فعالیت های نمووب فراهم نمودن بستر های لازم جهت راه اندازی، رشد و توسعه کسب و کارهای دیجیتال می باشد. تیم نمووب از ابتدای شکل گیری، ارائه خدمات و راهکارهای فنی و تخصصی در زمینه رشد دیجیتال و به دنبال آن رونق بخشی و بهبود وضعیت کسب و کار مشتریان را بعنوان مهمترین خط مشی خود قرار داده است.

تولید محتوا

طراحی، تنظیم و تدوین انواع محتوای متنی، تصویری، ویدئویی، موشن گرافی، انفوگرافی و ... متناسب با بسترهای مختلف دیجیتال مارکتینگ.

سئو

زمانی که کاربران درخواست خود را در نتایج موتورهای جستجو همچون گوگل، بینگ، یاهو و ... دنبال کرده و از طرق آن به وب سایت ما منتقل می شوند، بدان معناست که این کاربران بازار هدف اصلی ما را تشکیل می دهند.

بازاریابی محتوا

اگر مخاطب از طریق داستان سرایی به وسیله تولید محتوا جذب وب سایت و یا کسب و کار دیجیتال ما شده و در خلال دنبال کردن محتوا به مشتری تبدیل شود، در واقع محتواست که برای ما، بازاریابی و فروش انجام داده است.

بازاریابی موتورهای جستجو

تبلیغات در موتورهای جستجو به منظور دیده شدن توسط مخاطبان و دریافت ترافیک، یکی از روش های تبلیغات و بازاریابی دیجیتال به شمار می آید. در این روش قالبا به ازای هر کلیک کاربران در موتورهای جستجو بر روی لینک محتوای وب سایت ما، هزینه پرداخت می شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

استراتژی هدفمند به کارگیری انواع شبکه های اجتماعی از قبیل فیس بوک، توئیتر، لینک این، اینستاگرام، یوتوب، پینترس آپارات و .. در دیجیتال مارکتینگ لازمه هر کسب و کاری می باشد. شبکه های اجتماعی را می توان به عنوان سوخت موتور بازاریابی دیجیتال در نظر گرفت.

ایمیل مارکتینگ - بازاریابی ایمیلی

استفاده از ایمیل در راستای مارکتینگ با هدف اولا حفظ مشتریان فعلی به منظور وفاداری آنها، اطلاع رسانی در خصوص برند، محصولات و خدمات جدید، تخفیف ها و رویدادها و .. ثانیا ایجاد مشتری جدید از بین بازار هدف به وسیله ایمیل. ایمیل مارکتینگ در عین هدفمندی و تاثیر گذاری چشمگیر در بازاریابی، ارزان ترین نوع دیجیتال مارکتینگ می باشد.

کمپین های تبلیغاتی

استراتژی بکارگیری بسترها و ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ در راستای بازاریابی و تبلیغات، به صورت یکپارچه، مشخص و هدفمند

ما می‌توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک‌ترین مسیر را برای هوشمندسازی کسب و کار شما تدوین نماییم.وبسایت در حال بروزرسانی می باشد
مشاوره از طریق واتساپ

honor honor honor

1400 1401 | کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت نمووب محفوظ می باشد